Online Diyet


Hayatın yoğun temposu içinde yüz yüze görüşmeye zamanı olmayanlar, çalışma saatleri çok uzun olup diyetisyen danışmanlığı alamayanlar bulunduğu yerde GAPS Practıtıoner /GAPS Uzmanına ulaşamayanlar, sağlıklı kilo vermek, sağlığı korumak, kan değerlerinde problem yaşayan ve buna kilo problemi de eklenenler her hafta motive olarak tekrar başlamak için bu sistemi kullanabilirsiniz.

Size özel programı belirlemeden önce sizi biraz tanımamız ve sağlık taramalarınız hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir. .Doldurduğunuz form bize ulaştığında en hızlı zamanda sizinle mail yoluyla iletişime geçilip diğer prosedürler hakkında bilgi verilecek. Son 6 ayda yaptırdığınız kan tahliliniz varsa diyete başlarken vakit avantajımız olacak. Yoksa formunuzun değerlendirilmesi ve size yaptıracağınız kan tahlilleriyle ilgili bilgi verilecek ve sonraki diyet programlarınız bu değerleri normale çekecek düzeye getirilecek. İstanbul içinde olan danışanlarımız programa başlamadan önce 1 kereye mahsus Göztepe’deki merkezimize gelebilirlerse rezonans yöntemiyle belirli tespitler yapıp daha hızlı bir başlangıç yapabiliriz (Rezonans ile ilgili fiyat bilgisi ayrıca verilecektir)

Online programlar için haftada 1 gün yaklaşık 15-20 dakikalık telefon görüşmesi ya da whatsapp üzerinden görüntülü görüşme sağlanarak bir sonraki haftanın programı belirlenir. Bu görüşmeler ve takiplerin hepsini uzmanımız Diyetisyen / GAPS Uzmanı/ Bütüncül-Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni Asude Elçi Karnap bizzat takip edecektir.

Nerede olduğunuz değil sağlıklı olmayı ne kadar istediğiniz bizim için önemli...Halledemediğiniz kısmını birlikte başaracağız.

Onlıne Diyet Formu için tıklayınız

online diyet ile sağlıklı zayıflayın

ONLINE DİYET

FORMU DOLDUR
Gaps Diyet Rezonans

GAPs™ Diyeti - Rezonans - Beslenme - NLP


Günlük yaşamda bireylerin (gebe, emzikli, bebek, okul çocuğu, genç, yaşlı, işçi, sporcu, kalp-damar, şeker, yüksek tansiyon hastalığı, solunum yolu bozuklukları vb.) yaşa, cinsiyete, yaptığı işe, genetik ve fizyolojik özelliklerine ve hastalık durumuna göre değişen günlük enerjiye ihtiyacı vardır.


sağlık ve enerji