NLS ÖN TANI CİHAZI

VE REZONANS UYGULAMALARI


Sağlık ve kaliteli yaşam için gelin birlikte çözümler bulalım.


Bize Ulaşın 0 532 170 10 70

NLS cihazı ile vücuda düşük yoğunluklu elektrik sinyali verilerek tüm sistem ve organlardaki işlevsel bozukluklar tespit edilebilmektedir.

Bilinen klasik tıp yöntemleri ile tespit edilmeden veya klinik bulgu vermeden çok daha önce hastalanacak bölgedeki hücrelerde manyetik alan değişiklikleri başladığı için, erken tanı yapabilmekte ve gerekli önlemler çok önceden alınarak hastalığın klinik aşamaya geçmesi engellenebilmektedir.

Bozukluk tespit edilen organ ve sistemler için branş doktorlarından konsültasyon istenilmekte, kişinin yaptırması gereken testler istenebilmektedir.

Bu cihaz iyileştirme yapmaz, Vücudun kendini iyileştirme sürecini başlatır.

Gıda hassasiyetleri veya intoleranslarının tespiti yapılabilmektedir.

NLS cihazı, hastalıkların erken teşhis edilmesinde hekimlere yardımcı olmakta, öngörülemeyen birçok hastalığın teşhisinde röntgen, bilgisayarlı tomografi, MR, kolonoskopi, astroskopi, sintigrafi vs. gibi araştırmalar öncesi tanıyı kolaylaştırmaktadır. Bu şekilde, zaman kaybının, gereksiz araştırma ve tahlillerin gerekmedikçe kullanımının önüne geçmektedir.

Hastalığa neden olan virüs, bakteri, mantar, parazit gibi enfeksiyon ajanları veya alerjenler belirlenebilmektedir.

Kişinin psikolojik durum değerlendirilmesi için analiz yapılmaktadır.

Birçok kronik hastalığın en büyük etkeni bulaşıcı olmayan salgın "inflamasyondur". Frekans terapilerinin en önemli tarafı bu inflamasyonu azaltacak uygulamalar olmasıdır.

Kilo verme programına destek olarak frekans programı destekleyici olacaktır, İştah merkezi uyarımları programın içinde belirli seanslara eklenecektir.


Hangi taramalar yapılıyor?


- Kardiyovasküler sistem
- Sinir sistemi
- Gastrointestinal sistem(sindirim sistemi)
- Genitoüriner sistem(üreme sistemi, idrar kesesi ve kanalları)
- Kas-iskelet sistemi
- Bronş-akciğer sistemi
- Endokrin sistem(hormon sistemi)

Bunlarda tespit edilen bozuk frekanslar yerine doğru işleyiş frekansları cihazla kişiye tekrar verilebilir. Bu meta terapi uygulamalarının seansları problemin durumuna göre 1-4 seans arasında değişebilir.

RAHAT VE SESSİZ BİR ORTAMDA KULAKLIK TAKARAK YAKLAŞIK 30-45 DAKİKA ANALİZ YAPILDIKTAN SONRA UZMAN TARAFINDAN DEĞERLENDİRME YAPILACAKTIR.


ikon

Rezonans

Hücrelerin doğru işleyişini onlara hatırlatmak için frekans, devam etmelerini sağlamak için de doğru beslenme şarttır.

Rezonans Uygulamaları


Vücutta problem yaratanların tespitini iğnesiz, kansız, radyasyonsuz yapıyoruz.


istatistik ikon
Gaps Diyet Rezonans

GAPs™ Diyeti - Rezonans - Beslenme - NLP


Günlük yaşamda bireylerin (gebe, emzikli, bebek, okul çocuğu, genç, yaşlı, işçi, sporcu, kalp-damar, şeker, yüksek tansiyon hastalığı, solunum yolu bozuklukları vb.) yaşa, cinsiyete, yaptığı işe, genetik ve fizyolojik özelliklerine ve hastalık durumuna göre değişen günlük enerjiye ihtiyacı vardır.


sağlık ve enerji