Gaps Ikons

Kilo Koruma Programı


Otokontrolün en zor olduğu yer öyle değil mi? Kilo verme sürecinizde birçok değişik metod denemiş olabilirsiniz.


Otokontrolün en zor olduğu yer öyle değil mi? Kilo verme sürecinizde birçok değişik metot denemiş olabilirsiniz. Doğru diyetler ya da yanlış diyetler, aşırı egzersiz, kimyasal ya da bitkisel ilaç kullanımı, aç kalmak, cerrahi operasyon sonrası…gibi birçok uygulamalarla kilo vermiş olabilirsiniz.

Koruma ayrı bir özen ister, takip ister, motivasyonun ve odaklanmanın bozulmadığı zamanlar ister, bilinçlenmenin devam ettiği ve sürdürüldüğü zamanlar korumanın da oturtulduğu zamanlar olur. Bu dönemde psikolojik, baskılayıcı problemler sizi bunaltabilir. Uzmanınızın desteğinin devam etmesi, gerekirse frekans destekleri, NLP Teknikleri, hayatınızdaki haftalık 3-4 günlük aktiviteler bu süreci doğru yönetmenize yardım edecektir. Hangi yöntem veya yöntemleri hayatınızın bir parçası yaptığınız sizin kararlılığınızla alakalıdır.

Ama şunu unutmayın “ARTIK ESKİSİ GİBİ ASLA YEMEMENİZ GEREKİR”

Blog resim

Blog


Günlük yaşamda bireylerin (gebe, emzikli, bebek, okul çocuğu, genç, yaşlı, işçi, sporcu, kalp-damar, şeker, yüksek tansiyon hastalığı, solunum yolu bozuklukları vb.) yaşa, cinsiyete, yaptığı işe, genetik ve fizyolojik özelliklerine ve hastalık durumuna göre değişen günlük enerjiye ihtiyacı vardır.


Tüm Blog Yazıları