Şehir hayatında

Doğal

ve sağlıklı yaşayın

Her zaman yanınızdayız


Keşke sağlığı bozulmadan önce koruyabilsek… "Artık sağlık danışmanım var" demek için bizi arayın.


Sağlık için 0 532 170 10 70
 
istatistik ikon

Dyt. Asude Elçi Karnap

Diyet Uzmanı - GAPS / NLP Practitioner - Rezonans Uygulayıcısı

Merhaba


1995 Hacettepe Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Mezun olduğum yıldan beri obezite, kilo kontrol ve sağlıklı yaşam danışmanlığı yapmaktayım.

2004-2016 tarihleri arasında danışmanlığımın yanında diyalize giren kronik böbrek hastalarıyla çalıştım. 2004-2009 yılları arasında anadolu yakasında bir klinik ve hastanede yarı zamanlı olarak görev aldım. Uzman olarak yardımcı olduğum kişiler arasında inmobil yaşlılar, alzheimerli veya tamamen hareket yetisini kaybetmiş kişiler de var. Otizm teşhisi almış 10 yaşa kadar olan çocukların takibi benim için uzmanlığımda önemli ve ayrıcalıklı bir yer tutar.

Tedaviye büyük katkı sağlayan beslenme protokol uygulamaları özel bir zaman ve özen ister. Ayrıca son 3 yıldır GAPS™ (Bağırsak ve Psikoloji sendromu) diyet uygulayıcısı olarak aktif çalışmaktayım.

2016 yılında Prof.Dr. Alper Çelik ile birlikte "Metabolik Cerrahi" Modül A sertifikalı staj programını tamamlayarak şeker hastalarında yapılan cerrahi operasyonun öncesinde ve sonrasında hasta takibi gerçekleştirdim.

Uzman Homeopat Sebati Bilgiç‘ten aldığım "Schüssler Tuzları ve Yüz Analizi" eğitimi frekans ile iyileştirme bakış açıma ayrı bir katkı sağladı. Son 2 yıldır biorezonans cihazlarıyla hastalık, gıda hassasiyetleri veya intoleransları, mikroorganizma (patojen bakteri, virüs, maya, mantar ve parazit) tesbiti, biokimyasal eksiklikleri tespit edip beslenme önerilerinde bulunuyorum.

Rus ekolü rezonans ve uygulamaları ile igili nörolog ve homeopat Doktor Kardashova'nın bilgi paylaşımı ve katkılarını dinlemek ve o eğitimde olmak önemli bir ayrıcalıktı.

Gönül ve Ekrem Elçi’nin 3.kızı, CAN‘ın annesiyim.

istatistik ikon

Sosyal Sorumluluk

Doğru ve Doğal Beslenme

Paylaştıkça güzel


Çocukları ve anne babaları bilinçlendirmek, sorgulamalarını sağlamak amacıyla sosyal sorumluluk projeleri dahilinde çeşitli okullarda, derneklerin düzenlediği organizasyonlarda doğru ve doğal beslenme eğitimleri ve sohbetleri yapıyorum.


Gaps Diyet Rezonans

GAPs™ Diyeti - Rezonans - Beslenme - NLP


Günlük yaşamda bireylerin (gebe, emzikli, bebek, okul çocuğu, genç, yaşlı, işçi, sporcu, kalp-damar, şeker, yüksek tansiyon hastalığı, solunum yolu bozuklukları vb.) yaşa, cinsiyete, yaptığı işe, genetik ve fizyolojik özelliklerine ve hastalık durumuna göre değişen günlük enerjiye ihtiyacı vardır.


sağlık ve enerji